Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden turizm hizmet sektöründe faaliyet gösteren otel, motel, tatil köyü, lokanta, restaurant, bar, cafe, pastane, resmi ve özel yemekhaneler ile hizmet sektöründeki diğer kuruluşların endüstriyel mutfak ekipmanları ve teşrifat malzemelerinin imalat ve teminini yapan firmamız, geniş ithal  ürün portföyü ve yerli üretici firmaların ana bayilikleri ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve titiz hizmeti sunmaktadır. Firmamızın temel felsefesi, ülkemiz insanına en kaliteli ürünü en iyi fiyata doğru hizmet  kalitesiyle sunmaktır.  

 
Rakiplerimizden bizi ayıran en büyük özelliğimiz satış koşullarımız ve satış sonrası kesintisiz devam eden servis hizmetlerimizdir. 
 
Sattığımız her ürünün arkasında ANKARA DİZAYN MUTFAK GÜVENCESİ ve satış sonrası hizmetin güçlülüğü bulunmaktadır. 
 
Firmamız sektörünün öncü kuruluşlarından biri olarak daima takım çalışmasını teşvik eden katılımcı ve paylaşımcı bir yönetim anlayışına sahiptir.firmamız müşteri hizmetlerini en iyi şekilde karşılayabilmek için sürekli gelişmekte olan,yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda kalitesi ile ön plana çıkarak tercih edilen bir firma olmaktadır